polubili mnie:)

niedziela, 15 lipca 2012

POWITANIE

Właśnie tworzę nowy blog .Jaki będzie ? nie wiem,bo mam tysiąc myśli na minutę i milion pomysłów .Lepię z masy solnej , szyję , robię na szydełku  i coraz bardziej interesuje mnie decoupage.Przerabiam stare rzeczy na nowe i nowe na stare a jak trzeba to ponaprawiam,wymaluję bo gwoździ,młotka i wiertarki też się nie boję.A  jak już mam dość to wtedy zmieniam front i tworzę w kuchni .Mam nadzieję ,iż wytrzymacie ze mną i będziecie często do mnie zaglądać aby pochwalić czy nawet zganić , bo krytyka też do życia jest potrzebna aby człek na laurach nie osiadł;) I liczę na to ,że będziecie obiektywni i cukrować nie będziecie ,bo tego nie znoszę.Ja wredna nie jestem i na pewno nie będę po blogach latać z ripostą .

5 komentarzy:

 1. Witam i czekam na c.d. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana bardzo się cieszę, że moja wymianka przyczyniła się do założenia przez ciebie nowego bloga:) czekam aż pokarzesz nam piękne prace, które towrzysz:) Pozdrawiam ciepło Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 3. ja już wiem jak pięknie lepisz :D czekam na śliczności do oglądania i dobre razy jak coś ładnego samemu zrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny pomysł Kasiu na pokazaniu Twoich kolejnych zdolności i dzieł, które stworzysz! Będę obserwować z wielką przyjemnością! Trzymam kciuki za wenę tu i w kuchni;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł Kasiu!! Trzymam kciki za bloga, a prace z chęcią pooglądam, bo są piękne!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...