polubili mnie:)

wtorek, 30 października 2012

A to wszystko bo się zakochałam:)

Dziś inaczej ale w sumie też o rękodziele,ale o takim które pomaga:)
Tak sobie usiadłam odpaliłam lapka , pobiegałam w sieci ,no to tez jest przecież jakaś forma sportu hehe tym bardziej że wiecznie przecież się zamierzam odchudzić.I wpadłam ,wpadłam jak śliwka w kompot! normalnie ten mały facet ukradł mi serce .Zajrzycie do niego na blog też Was zauroczy .Nie będę się rozpisywała na temat mojej miłości:)) bo u niego na blogu wszystkiego się dowiecie .Nie mniej dużo wspaniałych postaci stara się również  pomóc Marcinkowi  Ty też możesz! Tak ,tak dobrze czytasz o Ciebie mi chodziło Ty też jesteś wspaniałym artystą tylko musisz w to uwierzyć .Ja wierzę:)
                                           http://www.marcin-sporek.blogspot.com/ 
Na blogu znajdziecie informacje ,ale ja już wszystkich zachęcam do licytacji 
                                    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2339756

Każdy kto ma ochotę może licytować i każdy może zasilić licytację swoimi pięknymi wyrobami.Nic nie jest potrzebne oprócz chęci i trochę czasu aby wyczarować coś pięknego specjalnie na te licytację.
Nie zostawajmy obojętni,przecież nie wiemy kiedy los nam spłata figla i może też będziemy potrzebowali pomocy tak jak Marcinek ...
Zresztą zbliżaja się okazje na które i tak trzeba będzie wydać trochę kasy więc czemu by nie wydać jej  mądrze prawda? 
Ja się zapisałam i czekam na odpowiedź ,jeżeli nadam się z moim hand made to będę szczęśliwa .Oczywiście poinformuję o tym fakcie abyście mięli szansę wygrać licytację;)

1 komentarz:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...